Najlepsze etui na Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 stanowi nowy punkt odniesienia dla flagowych telefonów z Androidem, ponieważ ma bardzo cenione ulepszenia procesora i aparatu, których S21 przegapił. Ale tylko dlatego, że nie zawiera tych samych zaawansowanych specyfikacji, co jego starszy brat, S22 Ultra , nie oznacza, że ​​powinieneś narażać ten telefon na upadki i zarysowania. Zamiast tego zalecamy wyposażenie twojego w jedno z najlepszych dostępnych etui na Galaxy S22. Przeczytaj poniżej, aby przejrzeć niektóre z naszych najlepszych ofert.

Jeśli Twoim głównym celem jest ochrona telefonu przed uszkodzeniem, nie szukaj dalej niż OtterBox Defender Pro . Twórcy nowoczesnego etui na telefon wciąż są najlepsi w grze – o ile nie masz nic przeciwko dodatkowej masie, która jest dostarczana z etui w stylu obrońcy.

Sprawdź etui na telefon gsm hurt

To etui ma mocno podniesioną ramkę, która zabezpiecza Galaxy S22 przed upadkami ze wszystkich stron. Nowoczesne etui OtterBox nie mają już wbudowanej osłony ekranu, ale nadal można ją łatwo dodać, aby zapewnić dodatkowy spokój. Zamiast tego Defender Pro ma teraz dodatek przeciwdrobnoustrojowy na bazie srebra, który pomaga hamować rozwój bakterii. Ponieważ, bądźmy szczerzy, wszyscy używaliśmy naszych telefonów w publicznej toalecie lub dwóch.

Zobacz też:

Etui na telefon IPHONE gsm hurt

Etui na telefon SAMSUNG gsm hurt

Etui na telefon HUAWEI gsm hurt

Etui na telefon MOTOROLA gsm hurt

Etui na telefon REALME gsm hurt

Etui na telefon OPPO gsm hurt

Dla mnie najważniejsza jest gumowa osłona portu ładowania, która zapewnia zaskakująco długowieczność telefonu, zapobiegając gromadzeniu się kurzu przed zniszczeniem jego jedynego portu ładowania. To powiedziawszy, etui jest również zgodne z bezprzewodowym PowerShare.

Spigen Tough Armor to hybrydowa forma obudowy telefonu, która zapewnia dużo ochrony w zaskakująco smukłej obudowie. Dlatego od czasów Galaxy S7 jest to jedno z moich ulubionych etui na telefon.

Ale to nie tylko smukła ramka zderzaka i obsługa bezprzewodowego ładowania sprawiają, że jestem podekscytowany tym etui. To malutka podstawka do oglądania multimediów z tyłu. Jest zaskakująco przydatny do oglądania multimediów bez użycia rąk, co jest świetnym zastosowaniem dla wyświetlacza Dynamic AMOLED 2X S22 120 Hz. Nic dziwnego, że ten futerał jest również jednym z moich ulubionych etui S22 Plus .

Polecana hurtownia akcesoriów gsm