O nas

Jesteśmy portalem newsowym który gwarantuje najświeższą porcję informacji z kraju i całego świata na co dzień. Jesteśmy portalem który tworzą hobbyści od kilku lat.

Naszym celem i misją jest dzielenie się wiedzą z czytelnikami na różne tematy.

Czasami nasz stary, poukładany świat doskwiera nam swoją jednostajnością. Ratujemy się, przeszukując okolicę w próbach zaistnienia, utworzenia albo skorzystania z rozwiązań, które nasze życie zechcą urozmaicić. Czasami się udaje a czasami nie, a my, w zależności od wyników wpadamy w euforię albo popadamy we frustrację. A co, jeśli rozwiązaniem naszych dylematów okaże się stojący pod ręką komputer? Wielotematyczny portal internetowy dla każdego, przy odpowiednich metodach przeglądania go, łatwo urozmaici nawet najbardziej szare i nudne życie.
Nie bój się rozmów w internecie. Nie każdy jego użytkownik to troll, szukający jedynie rozrywki w celu piętnowania i wyszydzania wszystkiego, co ludzie piszą, bo jest akurat przeciwnie. Większość internautów jest życzliwie nastawiona do innych poszukiwaczy treści. Chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami, dotyczącymi każdego aspektu życia w internecie, jak i w realnym świcie. Wystarczy odrobina dobrej woli i znajdziesz ich, i poznasz bez trudu.