Sprzątanie firm

Usługi dostosowane wokół ciebie

Nasza cała służba jest przeznaczona wokół ciebie. Od momentu twojej pierwszej litery rezerwowanie twojego spokoju ducha jest naszą sprawą bezwzględnie najważniejsza. Damy zajęcie przy znajdowaniu ci odpowiedniego sprzątacza udzielić ci najlepiej możliwej usługi. Jesteśmy dumni ze swoich wyjątkowych punktów służbowych:

Prowizja, którą płacisz nigdy nie wzrośnie podczas życia twojej umowy tak długo jak twoje wymagane godziny sprzątania nie wzrosną albo zmniejszają.
Troszczymy się o środowisko. Tylko pracujemy z miejscowymi sprzątaczami mającymi na myśli, że nie używamy furgonetek albo zużywamy nadmierne paliwo. Nawet nasze ulotki są z makulatury!
Dużo nasi aktywni sprzątacze byli z nami przez wiele lat!
Przeprowadzamy wywiad z jakimikolwiek potencjalnymi sprzątaczami w ich własnym domu – badając ich czyszczącą umiejętność.
Wiele innych firm sprzątania wyśle inne sprzątacz/sprzątaczka/zespół sprzątaczy do twoje na każdej wizycie. Rozumiemy, że otrzymujesz najlepszy czysty gdy indywidualny sprzątacz może poznawać twój dom.
Udzielamy każdego wysiłku by zapewnić

Ilu godzin potrzebuję?

To zależy na powierzchni twojego domu, ile pokojów i jak dużo jest w nich, plus jakość i głębokość czyszczenia tego wymagasz.

Ostatecznie wybór jest twój, i możesz chcieć mniej albo więcej godzin a następnie szeregować pod względem ważności pokoje i prace zostać skończonym.

Ile płacę?

Nasze stawki godzinowe obejmują pralnię chemiczną zarobki i prowizja. Stawki różnią się zależnie od obszaru jesteś w i liczba godzin wymagasz każdego tygodnia. Jeśli lubiłbyś wolny cytat, wtedy kontaktować się z nami! Wszystko, czego wymagamy od ciebie jest przybliżoną liczbą godzin musisz i twój kod pocztowy.

Mogę spędzać wieczór albo weekend czysty?

Tak oczywiście! Nasi sprzątacze są elastyczni w pełni i przyjmie wieczór albo sprzątanie weekendowe praca. Proszę notatka w pewnych obszarach uzupełnienie cogodzinne oskarżenie może być dodawane dla czyści potem 6 po południu albo w weekendy.

Mogę zmieniać swojego sprzątacza jeśli nie cieszę się?

Tak, oczywiście, mamy dużą i różnorodną czystszą podstawę, i z przyjemnością zajęlibyśmy się przydzieleniem ci kogoś innego jeśli jesteś niezadowolnym z jakiegokolwiek powodu. Właśnie dzwonić do nas.

Dane Telekontaktowe

Mr Office – sprzątanie biura wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/25
50-078 Wrocław

Telefon:
+48 600 600 495

E-mail:
kontakt@mr-office.pl

Sprzątanie biura Wrocław

Sprzątanie po budowlane Wrocław

Mycie okien i elewacji Wrocław

Sprzątanie magazynów Wrocław

Pranie dywanów Wrocław