Case na Samsung

Samsung Protective Standing Cover Heavy-Duty Galaxy S20 Series Case ma dwie podpórki

Wyposażony w dwie podpórki etui Samsung Protective Standing Cover Heavy-Duty z serii Galaxy S20 sprawia, że ​​korzystanie z niego jest łatwe. Konstrukcja z podwójną podpórką umożliwia całkowite korzystanie z telefonu bez użycia rąk, zarówno w poziomie, jak i w pionie. Możesz łatwo oglądać program, gdy smartfon jest w trybie poziomym. Możesz też prowadzić wideoczat z rodziną w trybie portretowym. To etui z podpórką pasuje do Galaxy S20, Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra. Więc bez względu na to, jaki masz telefon, możesz nadać mu wygląd w stylu Terminatora. Ta twarda obudowa telefonu jest dostępna w kolorze czarnym i srebrnym, które są wystarczająco mocne, aby chronić Twoje ważne urządzenie przed codziennym życiem. W takim przypadku wszyscy wokół ciebie będą wiedzieć, że masz na myśli interesy.

Sprawdź:

https://gsm-hurt.pl/657-etui-do-telefonow-huawei

https://gsm-hurt.pl/630-etui-do-telefonow-iphone

https://gsm-hurt.pl/776-etui-do-telefonow-motorola

https://gsm-hurt.pl/464-etui-do-telefonow-samsung

Etui Samsung Smart Clear View z serii Galaxy S20 umożliwia zarządzanie telefonem z zewnątrz

Dzięki etui Samsung Smart Clear View z serii Galaxy S20 możesz korzystać z telefonu, gdy jest zakryty. Nie potrzebujesz więcej rozrywek niż już masz, a ta sprawa pomaga uprościć Twoje cyfrowe życie. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać jeden z pięciu oferowanych odlotowych kolorów — czarny, biały, błękitny, różowy i szary. To znaczy, jeśli masz Galaxy S20 lub Galaxy S20+. Jeśli masz Galaxy S20 Ultra, możesz wybrać czarny lub szary. Po uporządkowaniu nakładka Smart Clear View Cover po prostu przyczepia się do boków telefonu. To cienkie, lekkie etui, które nie umniejsza eleganckiego profilu telefonu. Zapewniając pewną ochronę, to półprzezroczyste etui ma z boku cienki pasek, który umożliwia dostęp do telefonu z zewnątrz.

Etui Samsung Smart LED View Cover Etui z serii Galaxy S20 wyświetla powiadomienia

Możesz chronić swój telefon, pozostając w kontakcie, dzięki etui Samsung Smart LED View Cover z serii Galaxy S20. Ta wyjątkowa obudowa ma wyświetlacz LED, który wyświetla powiadomienia nawet wtedy, gdy nie widzisz swojego ekranu. Nie musisz więc włączać jasnego ekranu telefonu, aby sprawdzić, czy nie przegapiłeś żadnych wiadomości tekstowych. Ten wyświetlacz LED współpracuje z Galaxy S20, Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra. Co więcej, jest dostępny w kolorach czarnym, szarym, błękitnym, białym i różowym dla pierwszych dwóch smartfonów. Jednak ta osłona Samsung LED jest dostępna tylko w kolorze czarnym i szarym dla Galaxy S20 Ultra. Bez względu na to, jaki kolor wybierzesz, otrzymasz konfigurowalny wyświetlacz LED przypominający piksel. Ustaw go, aby pokazywał godzinę, a nawet spersonalizowane obrazy dla określonych alertów.

Polecamy też:

Etui Plecki na telefon Etui z klapką pionowe Etui z klapką na bok Etui na szyję Etui na tablet Kabury na telefon do paska Etui na zamek Wsuwki na telefon Oryginalne etui na telefon Etui na czytniki ebooków Pokrowiec / Etui na laptop